3 Chinese borden, trekpotje en 2 kop en schotels lot Chinees porselein waaronder Chinees Imari Qianlong trekpotje met floraal decor opgehoogd met goudbeschildering (C), borden met polychroom decor 18e en 19e eeuw, kapucijner kom, 18e eeuw en stel Imari kop en schotels, 18e eeuw