Aardewerk fruittesten, een met onderschotel, Friesland / Holland, begin 20e eeuw Conditie Redelijke conditie, enige beschadigingen Afmetingen Max. hoogte 8 cm en max. doorsnede 19 cm. Onderbord doorsnede 19 cm. Design