Abraham (Adolf) BEHRMANN (1876 Ryga - 1943 Białystok) (wg Charlesa Joshua Chaplina (1825 - 1891) "Wspomnienie" olej/płótno, dublowane, 70,5 x 50 cm sygnowany p. d.: 'Behrmann'