Un soir, Bords du Rhône à Rix (Ain); Une Moira à Bordiquier (Italie); Barque de pêcheurs faisant escale dans les Rochers de Collioure, Pyrenées Orientales; Aux environs de Menton (Alpes Maritimes); Environs de Lyon alle gesigneerd in de druk en 4 gedateerd in de druk alle ets, zonder lijst, los, van 12x20 cm tot 20x28 cm Conditie: algeheel goed