Aleksander Kozera (ur. 1976 r.) Bielany I, 2008 r. akryl/płótno, 100 x 130 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'ALEKSANDER KOZERA | "BIELANY I" AKRYL, 2008 | 100 x 130' Studia w katowickiej ASP w latach 1996-2002. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof. J. Rykały. Ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. Laureat III miejsca na Bielskiej Jesieni 2003.