Zwart - Wit - Geel, 1971 (AC 355) Acrylique sur papier marouflée sur toile. Signée en bas à droite. Datée au dos. Acrylverf op papier gemaroufleerd op doek. Rechts onderaan Gesigneerd. Achteraan gedateerd. 68,5 x 50,5 cm Bibliographie/Bibliografie: Eric Pil, Het merg van de kleur - Amédée Cortier, De abstracte werken 1961-1975, Ludion, 2007, p. 204 n°490. Exposition/Tentoonstelling: 20/5-22/7/2018: Amédée Cortier in Huib Hoste Huis, Knokke, ill pp. 142-143.