Auction archive: Lot number 72

Amsterdams staand horloge bekroond door

Auction 10.02.2020
10 Feb 2020 - 14 Feb 2020
€2,000 - €4,000
ca. US$2,189 - US$4,378

Auction 10.02.2020
10 Feb 2020 - 14 Feb 2020
€2,000 - €4,000
ca. US$2,189 - US$4,378

Amsterdams staand horloge bekroond door goudbeschilderde atlas en engelen, met ajourgezwaarde zijden en in wortelnoten gefineerde kast, het uurwerk met volledige kalender en 17 bels melodie van onderandere het Wilhelmus, h. 273 cm -naar 18e eeuws voorbeeld- € 1.500 openingsbod

10 Feb 2020 - 14 Feb 2020
Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Netherlands
info@vanspengen.com
+31 (0)35 6400989

10 Feb 2020 - 14 Feb 2020
Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Netherlands
info@vanspengen.com
+31 (0)35 6400989