Anna Pszonka (b. 1989) Martwa natura II, 2014 r. akryl, olej/płótno, 60 x 60 cm sygnowany śr.d.: 'A. P. Pszonka' na odwrociu opisany: 'A. P. Pszonka | Martwa natura II, 2014' Studentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Warszawie. Półroczne stypendium we Włoszech w Accademia di Belle Arti di Macerata. Poza konserwacją dzieł sztuki zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Wykonuje także kopie obrazów, oraz w szerokim zakresie prace pozłotnicze. Wystawy zbiorowe w Warszawie, Wilanowie, Rzeszowie.