Zátiší s mimózou
olej, plátno, 1976, 54,5 x 55,5 cm, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, přiloženo osvědčení o původu originálu Dílo - Výstavní síň - Galerie V. Kramáře, Praha 6, přiložen prodejní list
Zátiší s mimózou