Auction archive: Lot number 55

Chazme718 (ur.1980 r., Laufen w Szwajcarii)

Opening
PLN6,500
ca. US$2,093

Opening
PLN6,500
ca. US$2,093

Chazme718 (ur.1980 r., Laufen w Szwajcarii) FUNKY BRUTALISM, 2013 r. technika mieszana/płótno, 100 x 90 cm sygnowany p.d.: 'CHA | ZME | 718' na odwrociu znak autorski Od połowy lat 90 malował graffiti w takich składach jak UOP, HND, KSA, KTR czy MIAMI VICE. Jest absolwentem Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej (dyplom w 2008 pod kierunkiem prof. Molskiego). W swojej twórczości, zarówno prezentowanej na płótnach jak i murach, łączy elementy sztuki miejskiej z architektonicznymi i geometrycznymi motywami. Oprócz murali zajmuje się także ilustracją, malarstwem i projektowaniem graficznym. Wybrane wystawy: ‘Chazme vs. 718’, wystawa indywidualna, galeria Baraka, Kraków 2008 ‘Stroke01 urban art fair’, wystawa zbiorowa, Monachium 2009 ‘Hat trick’, wystawa zbiorowa, Recoat gallery, Glasgow 2010 ‘Sepe/Chazme718 Kolaboo’,wystawa łączona, Nizio gallery,Warszawa 2010 ‘Street Art. VS Graffiti’, wystawa zbiorowa, Lublin 2011 ‘Stroke04 urban art fair’, wystawa zbiorowa, Monachium, Berlin 2012 ‘INSIDE/OUTSIDE v2’ by SEPE & CHAZME ArtyFarty ,Gallery Cologne 2012

21 Nov 2013
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

21 Nov 2013
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600