China, vier blauw-wit porseleinen dekselkommetjes en zes kopjes, Kangxi, met decor van bloesem in vakwerk, gemerkt met bloem/lange lijs met hond, gemerkt met één karakter (een deksel hersteld, drie met haarscheurtje) [10] Herkomst: particuliere Nederlandse nalatenschap, zie highlights pagina