Auction archive: Lot number 311

Correspondentie van Paul Snoek

€360 - €480
ca. US$399 - US$532
€550
ca. US$610

€360 - €480
ca. US$399 - US$532
€550
ca. US$610

SNOEK, Paul
1954-58
6 brieven van Paul Snoek en één brief aan hem, 1. Getypte brief aan Buddingh, gedateerd 25 dec. '54, omslag bewaard. Paul Snoek vraagt om hulp om zijn bekendheid in Nederland te vergroten. 2. Handgeschreven brief aan zijn uitgever Barth, gedateerd 31 nov. '57, met briefhoofd van VICI. 3. Getypte brief van de uitgever, gedateerd 5 nov. '57. 'In elk geval denk ik er niet meer aan om ooit voor poëzie meer voorschotten te geven.' 4. Handgeschreven brief aan de uitgever Barth, gedateerd 1 dec. '57. 'Ik begrijp ook dat poesie uitgeven weinig winstgevend is. Maar als ze al verlies moet betekenen voor de auteur zelf, dan staat mijn hart stil.' 5 - 6 - 7. getypte brieven aan de uitgever Barth, uit 1958, met de hand gesigneerd

5 Mar 2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

SNOEK, Paul
1954-58

5 Mar 2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457