DAN WOLGERS född 1955 Här slutar allmän väg Signerad, daterad och numrerad på baksidan Dan Wolgers 1995, 44/75. Cibachrome, 28,5 x 49 cm. PROVENIENS Lars Bohman Gallery, Stockholm