De bijbel, door beknopte uitbreidingen en ophelderende aenmerkingen verklaerd. Tle. 1-17 (von 27) in 17 Bdn. Amsterdam, Allart 1780-88. Gr.8°. Hldrbde. d. Zt. (Neu aufgebunden, 1 Bd. abweichend). Glasius II, 275 : "Teregt staat hij als een voortreffelijk bijbel-uitlegger, bijzonder in populaire rigting, bekend". - Gebrauchsspuren, tls. wasserrandig. - Selten.