De Spectaculis Theatralibus Christiano cuique tum Laico, tum Clerico vetitis Dissertationes Duae. Accedit Dissertatio Tertia De Presbyteris Personatis... 2. Aufl. Rom u. Venedig, Occhi 1754. Mit Holzschn.-Titelvign. XXXVI, 360 S. Hldr. d. Zt. mit goldgepr. Rtit. u. Bibl.-Sch. a. Vdeckel. (Best., berieb., Rckn. wurmstichig, Kap. beschäd.). - Etw. feuchtigkeitswellig, tls. etw. fl., Innengel. tls. wurmstichig. St.a.T.