H.J.J.L. Ridder De Stuers. Uitgegeven door P.J. Veth. 2 delen in een band. Amsterdam. P.N. van Kampen. 1849-50. Half-leer, 2 getinte lithografische frontispices, 11 getinte en/of gekleurde litho's, een litho van de kampong Daloe Daloe (z/w) en 2 uitslaande kaarten (z/w). CX,239,(1) en (2),262,(2) pp. De band met geplastificeerd papier. Losrakend in band, het papier over de platten beschadigd, handt. in ballpoint, de kaart van Padang met scheur, dfiverse vlekjes, meest buiten het prentbeeld; verder een compleet en goed ex. van deze schaarse eerste en enige druk.