Dongelmans, B.P.M. Johannes Immerzeel Junior (1776-1841). Het bedrijf van een uitgever-boekhandelaar in de eerste helft van de negentiende eeuw. Amstelveen, Ernst & Co., 1992, 499p., orig. pict. boards, large 8vo. Jan ten Brink Gerritsz., J. ten Brink Gz. en J. de Vries, Ten Brink & De Vries. 1785-1 Mei-1885. Amst., Ten Brink & De Vries, 1885, (2),64p., 2 lithogr. portraits, orig. marbled boards. - Bookblock reattached. Lacks backstrip. = "Niet in den handel, alleen voor vrienden gedrukt." AND ±25 others, almost all on Dutch publishers and printers, i.a. on A. Blussé en Zoon, Uitgeverij Bohn, W.J. & J. Brusse's uitgeversmaatschappij, Van Gorcum, Elie Luzac, Nijgh & Van Ditmar and C.A. Spin & Zoon and 2 vols. by C. SCHRIKS: Staats auteursrecht and Het Kopijrecht (both orig. cl. w. dustwr.).