Album met ca. 25 twee-zijdige sheets met ingestoken foto's en folders (6 folders) m.b.t. de Douglas DC-4 + KLM-mapje met 6 foto's en folder van de PH-Tap Paramaribo + album met ca. 25 twee-zijdige sheets met ingestoken foto's en ansichten m.b.t. de DC-6. (totaal 3)