Eiken Renaissance kolommenkast met gestoken fries in kap waaronder 4 gestoken paneeldeuren met putto kopjes en waaronder 2 laden geflankeerd door liggende leeuwenkoppen op bolpoten, Holland ca. 1640, h. 207, br. 165, d. 69 cm.