Ékszerdoboz Chester, 19. sz. vége, 925 ezrelékes sterling ezüst, 1902-1922 közötti linzi behozatali jellel, belső részen aranyozva, plasztikus, neorokokó vésett, poncolt díszítéssel 104,5 g; 4,3*4,3*7 cm