With poetical illustrations by L.E.L. [= Letitia Elizabeth Landon]. Londen, H. Fisher etc., 1832, 48 p., met stippelgegraveerd frontispiece portret en 35 staal- of stippelgegraveerde platen, oorspronkelijk verguld halfleer met blindgestempelde linnen platten, alle sneden verguld, 4to (kleine defecten, goed exemplaar). Bevat voornamelijk gezichten in Engeland, maar ook in Hawaii, India, Ierland, het Midden Oosten en Benares.