Frankrijk, notenhouten snuifdoosje, ca. 1820, met gestoken voorstelling op de deksel van drie militairen. Hierbij een gestoken houten snuifdoosje met florale decoratie en Portugese tekst, benen interieur, 19e eeuw en een houten gestoken snuifdoosje met voorstelling van een jonkvrouw. [3] l. 9 cm.