Frans mahonie bureau, het blad ingelegd met gepatst verguld leer waaronder 3 laden met bronzen slotplaten, rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 77, br.184, d. 84 -aanpassingen- € 700 openingsbod