Sázava pod Mrskovicemi
olej, karton, 43 x 60 cm, sign. PD Fr. A. Jelínek, rám, na zadní straně popsáno a signováno autorem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Sázava pod Mrskovicemi