Met platen, Haarlem, Francois Bohn, 1824. 150 pp. 8vo. In rood linnen + [idem] in latere blinde band, incompl. met 143 van 150 pp. + Wandelingen naar onderscheidene deelen der wereld. Een geschenk voor de jeugd. Amsterdam, J.M.E. Meijer, ca. 1840. 332 pp. Met 4 handgekleurde lithografieën van volkeren en handgekl. frontispiece. Rug gerest. platten, sleets, binnenzijde goed - en Het leven en de daden van den doorluchtigen zeeheld J. Psz Koen, met portret en platen. G. Engelberts Gerrits, tweede druk, Utrecht, J.G. van Terveen en zoon. iv, 186 pp. In orig. pap. band. Rug op enkele plekken gebroken op de kneep, nog stevig in de band. Alle met ex libris. (totaal 4)