Gelderse eiken renaissance kussenkast met recht geprofileerde kap versierd met ebben vlakken en noppen waaronder gestoken fries versierd met ranken en putti, met 2 deuren opgehoogd met ebben kussens en geflankeerd door gecanneleerde zijden en rustend op zwarte bolpoten, 17e eeuw, h. 205, br. 181, d. 73