Auction archive: Lot number 75

Grand album historique du cortège à l'occasion du mariage de S.A.R. le Duc de Brabant

€80 - €140
ca. US$94 - US$164

€80 - €140
ca. US$94 - US$164

MACQUET, M.L.
Bruges
A. Bogaert
1853
In-8°, 58 pp. + 16 gekleurde uitvouwbare lithogr. platen, met stoet door Van Hollebeke en Van de Putte. Roestvlekjes. Gevolgd door: Louis HYMANS. XXVe Anniversaire de l'inauguration du roi. Les Fêtes de juillet, compte rendu des solennités et cérémonies publiques célébrées à Bruxelles, les 21, 22 et 23 juillet 1856. Bruxelles, Alexandre Jamar, 1856. 114 pp, ill. i.t. Ex dono Mgr. Ant. J. Ph. Wemaer. Samen gebonden in half leder uit de tijd. Bijgevoegd: [Edmond VEYS] Notice biographique des hommes illustres dont les statues, bustes et médaillons décorent la grand'place de la ville de Bruges, à l'occasion des fêtes de septembre 1850. In-8°, met uitv. litho als front. met zicht op de markt met beelden en 29 (van 32) litho's van Daveluy b.t. Genaaid, marg. scheurtjes, zonder de kaft. + Gregorius Augustinus Van De KERCKHOVE. Geschiedenis der Graven van Vlaenderen. Brugge, Van Hoorenbeke-De Vlieghere, 1846. 4 dln. in 2 vol. in-8°, gebonden in half leder uit de tijd (samen: 4 vol.)

9 Oct 2020
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

MACQUET, M.L.
Bruges
A. Bogaert
1853

9 Oct 2020
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457