Hans Nikolaj Hansen Danmark 1853-1923. "Visen om de tre skalke". Monogramsignerad och daterad HH 91 samt signerad och daterad a tergo Hans Nikolaj Hansen 1891. Olja på pannå, 37 x 47 cm.