gedateerd "11/22/63" en ondertekend "Warm greetings! Henry Miller", met gestempeld nieuw adres van Miller (444 Ocampo Drive Pacific Palisades, California), gefrankeerd, gestempeld en geadresseerd aan "Mr. Henri Braakenburg", 238 III Roosevelt Laan, Amsterdam, keerzijde met reproductie van de aquarel "Girl with Bird" van Miller zelf (perforatiegaatjes, 1x door de handtekening). De kaart is verzonden ter gelegenheid van Miller's nieuwe adres. Miller geeft aan dat hij bij de verfilming van zijn Tropic of Cancer in Parijs wil zijn, en dat hij dan misschien ook naar Nederland komt. Hij besluit met de zin: "Have made many watercolours this year." Met: nog 2 (ansicht)kaarten door dezelfde (ondertekend "Henry Miller") en aan dezelfde, 1x gedateerd "7/18/55" waarbij hij informeert naar de boekspecialisatie van Braakenburg en 1x gedateerd "10/20/59" waarbij hij aangeeft de "bread boy" ontvangen te hebben en dat hij er nog één wil [zie kavel 522]. Hij wil ook het adres van zijn Nederlandse vertaler ("Vanderburgh?") (beide met storende perforatiegaatjes).