Herman de Vries Alkmaar (Holland) 1931 V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren) 1973 Tusche auf Karton. 73 x 102 cm. Rückseitig signiert und betitelt 'V 73 - 196 S herman de vries random puntraster tekening in drie kleuren' sowie mehrfach mit dem Adressstempel des Künstlers. - Mit leichten Altersspuren. Provenienz Galerie Swart, Amsterdam; Privatsammlung, Brandenburg Ausstellungen Amsterdam 1974 (Galerie Swart), Herman de Vries grote lijn - en punt-raster tekeningen Literatur Herman de Vries toevalstekeningen, random objectivations 1970-1975, Kröller-Müller Museum, Otterlo, Amsterdam 2015, S.74