van de XVIe eeuw tot op heden, C. Mees Az, Rotterdam bij van der Meer & Verbruggen later Verbruggen & van Duijm, 1852-1862. Folio, half-leer, titel in handschrift, 28,32,36,18,24,9,31,18,34,31,26,26,14,26 en 37 pp. en 14 kaarten over de dubbele pagina in kleurenlitho. Uitgegeven in afleveringen van 1851 tot 1865 zonder titelpagina. Toegevoegd de tekst van een latere Historische Atlas uit 1881. 2x ex libris op schutbladen. De kaarten in heldere kleuring en in goede staat. (totaal 2)