Hollandse eiken kast met geprofileerde kap, de fries versierd met gestoken mascarons en ebben vlakken, de 4 deuren opgehoogd met ebben kussens en geflankeerd door kariatiden en ebben vlakken, rustend op bolpoten, deels 18e eeuw, h. 208, br. 152, d. 61, met toegevoegde elementen € 450 openingsbod