Engelse mahonie ladenkast, eind 19e eeuw. Mahonie gefineerde ladenkast met 6 lades. Conditie Redelijke conditie met gebruikssporen Afmetingen 176 x 120 x 60 cm ( HxBr.xD) Antiek