Veiling 26 sessie 1

ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867

Date of the auction: 03.12.2019

Back

Image
Porseleinen Imari kom, Japan 1e helft 19e eeuw

Porseleinen Imari kom, Japan 1e helft 19e eeuw. Grote kom. Conditie Goede conditie Afmetingen 22 cm breed en 11, 5 cm hoog Aziatica

Lot #: 1

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw

Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw, 5 stuks Conditie Redelijke conditie, twee borden gelijmd, een in goede conditie, een met een bodem scheurtje en een met een fritting Afmetingen Doorsnee 23 cm Aziatica

Lot #: 2

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw met florale decoratie Conditie Goede conditie, een kop heeft een haarlijn, een kom heeft heeft een fitting, 4 koppen zijn in goede conditie, een kop heeft een afwijkende decoratie. Een schotel heeft 1 fitting, een schotel is gelijmd, 4 schotels zijn in

Lot #: 3

Estimate: €200 - €350

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode , 3 stuks Conditie Goede conditie, een met een haarlijntje, bord met en paar kleine chipjes en een bord in goede conditie Afmetingen Maten 21,5 en twee maal 22, 5 cm Aziatica

Lot #: 4

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen bord met decor van een vogel, China, 17e eeuw, Wanli periode

Porseleinen bord met decor van een vogel, China, 17e eeuw, Wanli periode Conditie Goede conditie, rand heeft kleine chipjes. Geen scheuren Afmetingen Doorsnee 31 cm Aziatica

Lot #: 5

Estimate: €300 - €450

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw

Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw. Vier borden en een vaas Conditie Redelijke conditie, twee borden gelijmd, ( waarvan een met haarlijn en chips ) , een bord met chipjes, een bord is 100% goede conditie en het vaasje heeft wat rand chipjes Afmetingen Vaasje is 16 cm hoog, Borden

Lot #: 6

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw. Drie sets ( totaal 6 objecten ) Conditie Goede conditie, een kom heeft wat kleine chipjes, twee schotels hebben kleine chipjes. Andere stukken gaaf. Afmetingen Schotels zijn 13 cm breed en kommetje is 8, 5 cm breed Aziatica

Lot #: 7

Estimate: €140 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen borden, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen borden, China, ca. 1700, Kangxi periode, twee stuks Conditie Redelijke conditie, een bord is gelijmd en heft een haarlijn het andere bord is in goede conditie Afmetingen ca. 16, 5 cm Aziatica

Lot #: 8

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen borden met decor van vogel in tuin, China, 19e eeuw

Porseleinen borden met decor van vogel in tuin, China, 19e eeuw. Twee stuks Conditie Goede conditie, een bord heeft een minichipje Afmetingen Doorsnee is 23, 5 cm Aziatica

Lot #: 9

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode. 6 sets. Totaal 12 objecten. Conditie Goede conditie, twee kommen hebben een klein chipje, een kom heeft wat fritjes op de rand, 3 kommen zijn in goede conditie, een schotel is gelijmd, twee schotels hebben een fritting, een schotel

Lot #: 10

Estimate: €400 - €600

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen theepot met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw

Porseleinen theepot met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw Conditie Goede conditie, geen schade Afmetingen Hoogte 12, 5 cm en breedte ca. 17 cm ( van oor tot tuit ) Aziatica

Lot #: 11

Estimate: €200 - €350

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen vazen met tuin decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen vazen met tuin decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode, twee stuks Conditie Goede conditie, een vaas heeft een voet chip Afmetingen Hoogte 18 en 17, 5 cm Aziatica

Lot #: 12

Estimate: €400 - €600

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw Conditie Redelijke conditie, Kangxi kom met haarlijn en chips, dekselpot deksel gebroken geweest, sommige gebruikerssporen Afmetingen Diverse afmetingen Aziatica

Lot #: 13

Estimate: €80 - €140

Date: 3 Dec 2019

Image
Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw

Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw Conditie Goede conditie, enige beschadigingen. Afmetingen Hoogte 6 cm en breedte 8 cm. Aziatica

Lot #: 14

Estimate: €60 - €100

Date: 3 Dec 2019

Image
Miniatuur op ivoor, India, 19e eeuw

Miniatuur op ivoor, India, 19e eeuw. Lijst van latere datum. Conditie Goede conditie Afmetingen 8 x 13,5 cm. Aziatica

Lot #: 15

Estimate: €250 - €350

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen bord Kangxi China 18e eeuw

Imari decor van dame in tuin met hekwerk en 2 spelende zotjes. China 18e eeuw Conditie Goede conditie Afmetingen dia 21 cm Aziatica

Lot #: 16

Estimate: €150 - €250

Date: 3 Dec 2019

Image
Schilderij van keizer Daoguang, China, 19e eeuw

Schilderij van keizer Daoguang, China, 19e eeuw Conditie Goede conditie, met gebruikerssporen Afmetingen 174 cm lang en breedte 63 cm Aziatica

Lot #: 17

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Bronzen beeld MAO, China , tweede helft 20e eeuw, gedateerd 1966

Bronzen beeld MAO, China , tweede helft 20e eeuw, gedateerd 1966 Conditie Goede conditie Afmetingen Hoogte 23 cm Aziatica

Lot #: 18

Estimate: €140 - €240

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen kommen en een vaas, Famille rose, China, begin 20e eeuw

Porseleinen kommen en een vaas, Famille rose, China, begin 20e eeuw Conditie Goede conditie, vaas heeft ongeglazuurd deel van de bovenrand, verder geen schade Afmetingen Hoogte vaas 16, 5 cm kommen zijn 10 en 12 cm breed. Aziatica

Lot #: 19

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Benen netsukes China 20e eeuw

Benen netsukes in de vorm van Chinese wijzen. Onderzijde met signatuur. Conditie Goede conditie Afmetingen Hoogte 2,7 en 3,1 cm Aziatica

Lot #: 20

Estimate: €80 - €140

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen vaas met floraal decor, China, ca. 1680, Kangxi periode

Porseleinen vaas met floraal decor, China, ca. 1680, Kangxi periode Conditie Redelijke conditie, kleine restauratie aan de bovenzijde en een haarlijn Afmetingen Hoogte 21, 5 cm Aziatica

Lot #: 21

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen theepotje, pompoenmodel, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen theepotje, pompoenmodel, China, ca. 1700, Kangxi periode Conditie Goede conditie, klein chipje binnenrand deksel verder in goede conditie Afmetingen Hoogte ca. 10 cm en breedte van tuit tot oor 14, 5 cm Aziatica

Lot #: 22

Estimate: €200 - €300

Date: 3 Dec 2019

Image
Grote porseleinen borden, China, ca. 1680, Kangxi periode

Grote porseleinen borden, China, ca. 1680, Kangxi periode Conditie Redelijke conditie, Een bord heeft een bodembarst. Beide borden hebben randfritting Afmetingen Doorsnee ca. 38 cm Aziatica

Lot #: 23

Estimate: €1,200 - €1,500

Date: 3 Dec 2019

Image

Porseleinen kop ( een ) en schotels ( twee )en twee kommen, China, 18e ( Kangxi periode ) en 19e eeuw totaal 5 stuks Conditie Goede conditie, een glazuurbarstje in een schotel ( ca. 1 cm ) Afmetingen schotels ca. 11, 5 cm en kommen 11 cm en de theekom 7,5 cm Aziatica

Lot #: 24

Estimate: €80 - €120

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen dekselpotten China 20e/21e eeuw

Dekselpotten met decoratie van figuren. onderzijde met dubbele cirkel en 6 karaktermerk Conditie Goede conditie Afmetingen Hoogte 61 cm Aziatica

Lot #: 25

Estimate: €500 - €800

Date: 3 Dec 2019

Image
Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw Conditie Goede conditie Afmetingen Kom heeft een doorsnee van 21, 5 cm. Schotel is 12 cm doorsnee en kommetje 6, 5 cm doorsnee Aziatica

Lot #: 26

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Aardewerk, Grote Satsuma vaas, Shimazu crest, Japan, ca. 1920

Aardewerk, Grote Satsuma vaas, Shimazu crest, Japan, ca. 1920 Conditie Goede conditie Afmetingen Hoogte 33 cm Aziatica

Lot #: 27

Estimate: €100 - €200

Date: 3 Dec 2019

Image
Houtel bijzettafel ingelegd met parelmoer, China, midden 20e eeuw

Bijzettafel ingelegd met parelmoer, China, midden 20e eeuw Conditie Goede conditie, kleine beschadigingen. Afmetingen Hoogte 40 cm en diameter 47 cm. Aziatica

Lot #: 28

Estimate: €40 - €60

Date: 3 Dec 2019

Image

Porseleinen vaas, octagonaal model, met florale decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode Conditie Goede conditie Afmetingen Hoogte 22, 5 cm Aziatica

Lot #: 29

Estimate: €600 - €800

Date: 3 Dec 2019

Image
Porselein klapmuts kom China 19e eeuw

Met decoratie van lijzen. Onderzijde 4 karaktermerk in dubbele cirkel. Conditie Redelijke conditie, lichte schilfer aan de rand. Afmetingen Hoogte 7 cm, diameter 15 cm Aziatica

Lot #: 30

Estimate: €200 - €350

Date: 3 Dec 2019