Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw. Vier borden en een vaas Conditie Redelijke conditie, twee borden gelijmd, ( waarvan een met haarlijn en chips ) , een bord met chipjes, een bord is 100% goede conditie en het vaasje heeft wat rand chipjes Afmetingen Vaasje is 16 cm hoog, Borden zijn ca. 23 ( 2 keer ), 22 en 21 cm. Aziatica