Auction archive: Lot number 472

Porseleinen borden en een gemberpot, China, 18e en begin 20e eeuw

Veiling 27 sessie 2
12 Feb 2020
€100 - €200
ca. US$109 - US$218
€100
ca. US$109

Veiling 27 sessie 2
12 Feb 2020
€100 - €200
ca. US$109 - US$218
€100
ca. US$109

Porseleinen borden en een gemberpot, China, 18e en begin 20e eeuw Zes borden en een vaas Conditie Beschadigingen. Afmetingen Max. hoogte 13,5 cm en max. diameter 23,5 cm. Aziatica

12 Feb 2020
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867

12 Feb 2020
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867