Igor Chołda (ur. 1978 r.) Chicken, 2011 akryl/płótno, tusz, 80 x 80 cm sygn. p.d.: Aqualoopa oraz opisany na odwrocie Absolwent UW Wydziału Filozofii i Łódzkiej Szkoły Filmowej. Tworzy i współtworzy reklamy, teledyski, krótkie animacje, zajmuje się również livepaintingiem. Z zamiłowania bierze udział w różnych projektach muzycznych i audiowizualnych. Jego prace można zobaczyć m.in. w waraszwskim klubie Powiększenie oraz przy stacji metra centrum.