Izabela Zabierowska (ur. 1953 r.) "Pejzaż" akwaforta/papier, 29,5 x 24 cm sygn. ołówkiem p. d.: "Izabela Zabierowska"; l. d.: "Pejzaż. Odb.Próbna 3"