JAN HÅFSTRÖM född 1937 Walker tar farväl Signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 2013. Olja på pannå i två delar; pratbubblan ca 121x140 cm samt figuren ca 135x112 cm. (2) PROVENIENS Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare