'Jandl en Roth'. Gesigneerd en genummerd 6/250. Litho met gedicht uitgegeven ter gelegenheid van het slaan van de eerste paal voor het Amste... lees volledige titel 'Jandl en Roth'. Gesigneerd en genummerd 6/250. Litho met gedicht uitgegeven ter gelegenheid van het slaan van de eerste paal voor het Amstelveens Museum voor Moderne Kunst op 9 december 1993. In portfolio. Sluiten Afmeting: Litho 28 x 16 cm.