Auction archive: Lot number 1299

Java] Lot van 12 items in 13 delen: (1) Im Tengger-Smeroe-Gebirge auf Java.

Auction 06.12.2017
6 Dec 2017
€100
ca. US$118
€100
ca. US$118

Auction 06.12.2017
6 Dec 2017
€100
ca. US$118
€100
ca. US$118

Eine Wanderung. Mit 18 Bildern und 1 Karte von O.H. Witte. Batavis-Weltevreden, Deutsche Wacht, 1929 of 1930, 75 p., met uitslaande kaart, 18 (ingeplakte) platen (o.a. op de titel), fraai privé gebonden in vol verguld marokijn door Bernascoli et Goix (1939), bovensnede verguld (rug verbleekt). (2) Oudheidkundige kaart van Java door Dr. R.D.M. Verbeek. Kleurenlithografische kaart behorende bij de Verhandelingen van het Bataviaasch Genootschap van Kunsten en Wetenschappen, dl. 46, op 5 bladen, totale maat bij montage 60 x 220 cm., opgevouwen in oorspronkelijke kartonnen met linnen portfolio (1 blad met vlek, 1 blad met scheur, portfolio sleets); (3) Mooi Java door Hub. Leufkens. Batavia, gedrukt bij N.V. Drukkerij de Unie voor Hub. Leufkens, z.d. (ca. 1934), (6) tekstbl. gevolgd door 40 fotografische platen, oorspronkelijk verguld linnen, groot 4to; (4) Een blik in het Javaansche volksleven door L. Th. Mayer. Leiden, E.J. Brill, (1897), 2 delen, IX,(1),310,(2); VI,(1),314-568,(2) p., met 40 (dubbel-p) (kleurenlithografische) platen, oorspronkelijk uniform verguld linnen 4to. En met nog 8 andere (totaal 12 in 13 delen).

6 Dec 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

6 Dec 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138