Jerzy Hulewicz (1886 - 1941) Kobieta z papierosem, 1925 r. olej/płótno, 46 x 35 cm sygnowany i datowany p. d.: 'Hulewicz 1925.' na odwrocie papierowa naklejka: 'Originalgemälde von | Hulewicz Georges | Dimensionen: h. 46 b. 35 | Eigentum: Elisabeth Mösler | 03: 39 I 179 I 1944'; Obraz posiada ekspertyzę: Zenobii Karnickiej oraz Agnieszki Salamon