Aquarel, 18 x 12,5 cm., onder passe-partout met een vrijgemaakt strookje om een tekst in pen zichtbaar te houden: "Painted & given to H. Dormer at 8. North View by Mrs. Josephine Butler, 1892", in (beschadigde) lijst. Leuk en bijzonder item. Josephine Elisabeth Butler was een goedgeschoolde feministe uit de Britse landadel die vooral bekend is vanwege haar inzet voor het welzijn van prostituees (Wikipedia). Over het huis 8 North View, Wimbledon, Londen: https://tinyurl.com/ybn7yrxz. Butler woonde daar van 1890 tot 1893.