Kamil Sarnowski (b. 1980) Przestrzeń #023, 2013 r. olej/płótno, 50 x 90 cm na odwrociu opisany: 'Sarnowski 2013' Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Stypendysta wydziału malarstwa Accademia Albertina dela Belle Arte in Torino. Finalista konkursu Obraz Roku 2004. Brał udział w wystawach w Nowym Jorku (Agora Gallery), Warszawie (Muzeum Narodowe, Królikarnia) i Krakowie (Muzeum Narodowe, Sukiennice). Obecnie studiuje na wydziale Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.