Karolina Kucharska (b. 1980) Baleriny, 2014 r. akryl/płótno, 50 x 70 cm sygnowany p.d.: 'KAROLINA KUCHARSKA 2014' Artystka nie używa pędzli, swoje prace maluję szpachelką, kontury zaś tuszem, węglem lub pastelą nadając swoim pracom wyraźny akcent. Brała udział w zbiorowej wystawie w Służewskiem Domu Kultury w Warszawie, Wystawa Indywidualna w Domu Kultury Imielin - Warszawa.