Auction archive: Lot number 1585

Kring Jan Sluijters?] Zes items: (1) Frederiek Goubitz Kraan (1908-1993).

Auction 06.12.2017
6 Dec 2017
€70 - €140
ca. US$82 - US$165

Auction 06.12.2017
6 Dec 2017
€70 - €140
ca. US$82 - US$165

(Portret van een jonge vrouw) (zelfportret?). Olieverf op doek, 54,5 x 43 cm., gesigneerd op keerzijde, zonder lijst. (2) Anoniem (eerste helft 20ste eeuw). (Portret van een jonge vrouw). Aquarel, 36,5 x 31 cm. (scheurtje in linkermarge); (3) (Jan Sluijters omringd door leerlingen in tekenstudio). Foto, ca. 1925, 12 x 12 cm. (aan de linkerzijde ontbreekt een stuk). Volgens overlevering horen de portretten en de foto bij elkaar, er staan 5 vrouwelijke leerlingen op de foto. Het RKD noemt Frederiek Goubitz [ook wel Goubits] Kraan niet als leerling van Sluijters. En met nog 3 andere w.o. 2 tekeningen door Goubitz Kraan, gesigneerd, gedateerd 1923 en 1927 (totaal 6 items).

6 Dec 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

6 Dec 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138