Lars Erik Falk 1922-2018. och Einar Höste (1930-2013). "Modul skulptur B46" och "Modul relief B28" av Lars Erik Falk samt "Del av Ändlös vägg J39" av Einar Höste. Signerade och daterade Falk 1992 samt Einar Höste 90. 22 x 30,5, 30 x 21 samt 23,5 x 19,5 cm.