enseignant aux voyageurs, et aux negoçians (...). Nouvelle Edition augmentée considerablement. Amsterdam, P. de la Feuille, 1720, (8),216[=198] p., met 20 uitslaande, gegraveerde gezichten en 4 uitslaande, gegraveerde platen met vlaggen bedrukt aan beide zijden, contemporain kalfsleer met vergulde, geribde rug, klein 8vo. Inhoud hier en daar wat gebruind zoals gebruikelijk. Uiteinden van rugstrip beschadigd, leer over bovenscharnier gespleten en wat kleinere defectjes aan de platten. Goed exemplaar. Als gebruikelijk gebonden met: Tarif general des Provinces Unies pour les droits d'entre'e [sic] & de sortie. Ibid., idem, 1718, 123,(2) p. De derde en volgens sommigen beste editie van deze leuke stadsgids, eerder verschenen in 1701 en 1709.