J. W. Kaiser (gravures); Jacob Cats Alle de Werken van Jacob Cats Zwolle, De Erven J. J. Tijl, ca. 1870. Met vele staalgravures.
Conditie Zeer geleefd. Een deel van de staalgravures is nog in goede staat. Band zeer sleets (rug mist), binding los en vele gebruikssporen aan de marges van de pagina's. Regelmatig missende stukken papier. Afmetingen 38x29 cm (folio) Boeken