Auction archive: Lot number 1849

Lot van 21 prenten in diverse technieken,

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€70 - €140
ca. US$77 - US$155

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€70 - €140
ca. US$77 - US$155

voornamelijk kleingrafiek en houtsnedes, vrijwel alle gesigneerd in potlood (deels onleesbaar voor ons), deels onder passe-partout. Bevat o.a.: (1) Cornelis Brandenburg (1883-1954). "Oude Schans - Amsterdam". Geëtst gezicht, 9 x 14 cm., gesigneerd in potlood rechts onder, getiteld in letterdruk op de keerzijde (perforatiegaatjes in marge); (2) Ina Rahusen (1895-1977). "Zwaneveertjes in Vaasje". Litho, 10 x 12 cm., gesigneerd in potlood en gemonogrammeerd op de steen rechts onder, getiteld en gesigneerd in potlood verso, onder passe-partout; (3-7) Jupp Winter (1ste helft 20ste eeuw). Serie van 5 houtgravures, 7,5 x 9,5 tot 15 x 11,5 cm., alle gesigneerd in potlood en onder passe-partout. Onder de 15 andere prenten bevinden zich een intrigerende ongesigneerde ets van een paard op handgeschept papier, een gesigneerde linosnede van het bombardement op Rotterdam (onleesbaar gesigneerd en gedateerd '40 in pen), en 4 houtsneden van dezelfde kunstenaar w.v. twee in oplages van 3 exemplaren (handtekening niet ontcijferd, gedateerd 1950). (totaal 21)

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138